Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
NA NIEDZIELĘ 12. 08. 2018 r.

1. Dziś po mszy o 11.00 zapraszam na kolejny fragment „Dzienniczka” św. Siostry Faustyny i koronkę do Miłosierdzia Bożego.
2. W czasie wakacyjno-urlopowym msze w niedziele odprawiane są o 9.00 i 11.00, a w ciągu tygodnia wieczorne msze o 17.00 – z wyjątkiem czwartku (o 8.00).
3. Spotkanie z PRE we wtorek o 20-tej na probostwie.
4. W środę uroczystość Wniebowzięcia NMP – Matki Boskiej Zielnej. Msze Św. jak w niedziele wakacyjne czyli o 9-tej i 11-tej. Na zakończenie mszy tradycyjne poświęcenie ziół i kwiatów. Przed kościołem zbierane będą przez Panie z PZ Caritas ofiary na Caritas Archidiecezjalną. Po mszy o 11.00 zapraszam na kolejny fragment „Dzienniczka” św. Siostry Faustyny i koronka do Miłosierdzia Bożego. O prowadzenie modlitwy różańcowej w tym dniu proszę 3 Różę Kobiet z GD. Adoracji NS w tym dniu nie będzie.
5. Nowenna przygotowująca uroczystości odpustowe ku czci MB Pocieszenia rozpocznie się w piątek po wieczornej mszy.
6. Spotkanie przedodpustowe z Druhami Strażakami w piątek po wieczornej mszy.
7. Bardzo proszę, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę poprowadziła 4 Róża Kobiet z GD.
8. Intencje na Wielki Odpust proszę dostarczać w najbliższych dniach do zakrystii.
9. Odpust w Lesznie – Gronowie ku czci Św. Maksymiliana Marii Kolbego odprawiony zostanie we wtorek, 14 sierpnia br. Suma Odpustowa o godz.11.00. Ks. Proboszcz Mieczysław Jarczewski serdecznie zaprasza.
10. W najbliższy piątek ruszają prace związane z nawierzchnią przy cmentarzu. Zwracam się z gorącą prośbą do naszych rolników o pomoc w przewożeniu ziemi wybranej przy cmentarzu, którą będziemy wyrównywać uskoki terenu przy nowowybudowanym chodniku (potrzeba kilkunastu przyczep).
11. W zakrystii są do nabycia: „Przewodnik Katolicki”, „Mały Przewodnik Kat.”,
12. Bardzo serdecznie dziękuję:
• za pracę wykonaną w minionym tygodniu,
• za wszelkie ofiary złożone na potrzeby parafii
OGŁOSZENIA

© Parafia w Górce Duchownej. Wykonanie strony ShockMedia