Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
NA II NIEDZIELĘ ADWENTU 09. 12. 2018 r.

1. Dziś przed kościołem zbierać będziemy ofiary na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie. Po mszy o 10. 30 zapraszam na kolejny fragment „Dzienniczka” św. Siostry Faustyny i koronkę do Miłosierdzia Bożego.
2. Msze roratnie od poniedziałku do piątku o godz. 18.00 00 a w czwartek o godz. 6.00.
3. Adoracja NS w środę od 17-tej, godzinki do NMP o 17.30, nowenna do MB Pocieszenia po wieczornej mszy.
4. Przełożone odwiedziny chorych z komunią adwentową w sobotę od godz. 9.00. (parafialna spowiedź adwentowa 18 grudnia – wtorek)
5. W przyszłą niedzielę nasi klerycy Dawid i Marcin podczas uroczystej mszy w katedrze poznańskiej zostaną oficjalnie przedstawieni jako kandydaci do przyjęcia święceń diakonatu. Otoczmy ich naszą modlitwą. Bardzo proszę, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę poprowadziła 5 RK z GD.
6. W zakrystii są do nabycia:
małe świece Caritas (6zł), opłatki na stół wigilijny, „Przewodnik Katolicki”, „Mały Przewodnik Kat.”, „Ziarno” dla dzieci, a dla uczestników rorat kolejny element adwentowej wyklejanki,
7. Bardzo serdecznie dziękuję:
• Za prace wykonane w minionym tygodniu,
• za wniesione opłaty za wodę i wywóz śmieci,
• za wszelkie złożone ofiary. Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona zostanie w ramach IV kwartału na kolejne inwestycje parafialne. Już dzisiaj składam serdeczne „Bóg zapłać” za złożone za tydzień ofiary.

© Parafia w Górce Duchownej. Wykonanie strony ShockMedia