Ogłoszenia parafialne

  OGŁOSZENIA PARAFIALNE

NA NIEDZIELĘ  23.07.2017 r.

  1. Z racji zbliżającego się liturgicznego wspomnienia św. Krzysztofa patrona kierowców dziś odbędzie się po mszach św. na parkingach przed kościołem tradycyjne święcenie pojazdów. W czasie obrzędu będzie można dobrowolną ofiarą wesprzeć kapłanów pracujących na misjach.
  2. W czasie wakacyjno-urlopowym msze w niedziele odprawiane są o 9.00 i 11.00, a w ciągu tygodnia wieczorne msze o 17.00 – z wyjątkiem środy (18.00) i czwartku (godz.8.00).
  3. W środę nie będzie adoracji NS. Nowenna po wieczornej mszy.
  4. Zapowiedzi przedślubne: Sakramentalnym węzłem małżeńskim pragną połączyć się:

HONORATA KOWALIK zam. na terenie naszej parafii

PIOTR KUPKA zam. na terenie parafii Św. Stanisława Kostki w Śmiglu /Zap. II

                        oraz

JOANNA KATARZYNA MATECKA zam. na terenie naszej Parafii

MIKOŁAJ ZAREBA zam. na terenie parafii w Osiecznej /Zap. I

każdy kto wiedziałby o jakiejkolwiek przeszkodzie uniemożliwiającej wyżej wspomnianym zawarcie małżeństwa jest zobowiązany w sumieniu poinformować o tym miejscowego duszpasterza.

  1. Bardzo proszę, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę poprowadziła 1 Róża Kobiet z Olszewa.
  2. W zakrystii są do nabycia: „Przewodnik Katolicki”, „Mały Przewodnik Kat.”,
  3. Bardzo serdecznie dziękuję:
  • za pracę wykonaną w minionym tygodniu, zwłaszcza 21 osobom z Górki Duchownej za prace przy naszym cmentarzu.
  • za wszelkie ofiary złożone na potrzeby parafii

 

 

 

 

 

 

Obsługa procesji  – zmiana I

1. Baldachim

  • Walachowski Łukasz
  • Knop Lech
  • Lipka Stanisław
  • Rumiński Marcin

2. Sztandar Ojców

  • Biedrzyński Andrzej
  • Matecki Jan
  • Poznań Henryk

3. Sztandar Matek

  • Hojak Jadwiga
  • Knop Małgorzata
  • Ritter Ewa

4. Sztandar Panien

  • Glapiak Weronika
  • Peisert Marzena
  • Kaczmarek Marta

5. Sztandar Młodzieży Męskiej

  • Kozłowski Waldemar
  • Lipka Krzysztof
  • Matyaszczyk Marek

6. Feretron Pań

  • Kaczmarek Hanna
  • Walachowska Agnieszka
  • Kowalik Bernadetta
  • Krauze Żaneta

7. Feretron Panien

  • Golec Monika
  • Golec Marta
  • Cieślik Agata
  • Skrzypczak Zuzanna

8. Obraz Matki Bożej Pocieszenia

  • Jessica Kreczmer
  • Kreczmer Oliwia
  • Danielczyk Aleksandra
  • Paluszak Amelia

9. Figurka Pana Jezusa

  • Strzelec Edyta
  • Glapiak Julia
  • Napierała Natalia
  • Sieracka  Agnieszka

10. Opieka nad dziewczynkami sypiącymi kwiatki

  • Łatka Ewelina

 

Obsługa procesji- zmiana II

1. Baldachim

  • Lasik Błażej
  • Mania Krzysztof
  • Thiel Krzysztof
  • Wojciechowski Paweł

2. Sztandar Ojców

  • Biegański Ksawery
  • Majorek Bolesław
  • Wojdowski Marian

3.  Sztandar Matek

  • Dolczewska Gabriela
  • Nowak Teresa
  • Wojdowska Leokadia

4. Sztandar Panien

  • Bulińska Julia
  • Wojciechowska Maja
  • Adamczak Adrianna

5. Sztandar Młodzieży Męskiej

  • Biały Mateusz
  • Mania Krystian
  • Mania Kacper

6. Feretron Pań

  • Danuta Dudzińska
  • Lipka Hanna
  • Okoniewska Marzena
  • Zborowska Aldona

7. Feretron Panien

  • Kreuschner Julita
  • Kreuschner Alicja
  • Wojciechowska Julia
  • Bibrowska Klaudia

8. Obraz Matki Bożej Pocieszenia

  • Walewska Dorota
  • Martyna Karpińska
  • Biała Julia
  • Cieślik Ewelina

9. Figurka Pana Jezusa

  • Martyna Ranka
  • Emilia Dworak
  • Sonia Samelczak
  • Jolanta Daum

10.  Opieka nad dziewczynkami sypiącymi kwiatki

  • Rumińska Małgorzata
© Parafia w Górce Duchownej. Wykonanie strony ShockMedia