Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
NA NIEDZIELĘ 18.02.2018 r.

1. Zapraszam na kolejny fragment „Dzienniczka” św. Siostry Faustyny i koronkę do Miłosierdzia Bożego po mszy o 10. 30.
2. Zapraszam na wielkopostne nabożeństwa odprawiane w naszym kościele:
• Droga Krzyżowa w każdy piątek WP o godz. 17.30,
• Gorzkie Żale w każdą niedzielę WP o godz. 15.00. Po GŻ dodatkowa Msza Św.
3. Msze św. w poniedziałek i wtorek odprawione zostaną o godz. 17.00.
4. W środę nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu, godzinki do NMP o 17.30, nowenna do MB Pocieszenia po wieczornej mszy.
5. W przyszłą niedzielę będziemy modlić się, a przed kościołem zbierać ofiary na dzieło pomocy „Ad Gentes”. Bardzo proszę, aby modlitwę różańcową poprowadziła 3 Róża Kobiet z Górki Duchownej.
6. W minionym tygodniu odeszła do Pana nasza Parafianka + Marianna Suszka, mieszkanka GD. Polecajmy dusze zmarłej siostry miłosierdziu Bożemu.
7. Wielkopostne rekolekcje w naszej parafii odprawione zostaną za dwa tygodnie od 3 do 7 marca. Zachęcam do uczestnictwa w tych duchowych ćwiczeniach. Plan spotkań rekolekcyjnych podany zostanie w przyszłą niedzielę.
8. W zakrystii są do nabycia: „Przewodnik Katolicki, „Mały Przewodnik Kat.”, „Ziarno”- dla dzieci,
9. Bardzo serdecznie dziękuję:
• Za pomoc w pracach parafialnych,
• Za wszelkie ofiary złożone na potrzeby parafii. W Środę Popielcową na Caritas Archidiecezjalną w Poznaniu zebraliśmy 323,50 zł. „Bóg zapłać”.
• Na balaskach wyłożone zostały koperty na daninę diecezjalną, która jak przed rokiem wraz z pomocą na rzecz chorych i starszych kapłanów wynosi 2 zł od osoby. Podobnie jak w roku ubiegłym przy okazji składania daniny w ramach zbiórki I kwartału możemy wesprzeć też nasze inwestycje parafialne.

© Parafia w Górce Duchownej. Wykonanie strony ShockMedia